yldinfo
     
 

Uudised ja teated

Mehikoorma postipunkt asub novembrist A ja O kaupluses

Alates 2.novembrist 2016 pakub Mehikoormas postiteenust Mehikoorma A ja O kaupluse postipunkt. Uue postipunkti avamisega suletakse Mehikoorma postkontor, mille viimane tööpäev on 01. november 2016. Mehikoorma A ja O kaupluses asuv postipunkt hakkab klientide paremaks teenindamiseks olema avatud igapäevaselt osutades postiteenuseid kordades pikemalt kui postkontor.

Postipunkt on sisuliselt samasugune postiasutus nagu postkontorgi pakkudes laialdast teenuste valikut.  Mehikoorma postipunktist saab kätte kõik oma pakid ja tasuda ka oma arveid (maksed ettevõtetele), tellida  ajakirjandust ja osta vajalikku postikaupa. Oluline on meeles pidada, et kellegi teise saadetisele järele tulles on vajalik paki saaja poolne volitus ning paki saatmisel postipunktist pakiautomaati või kulleriga koju tuleb tellimus eelnevalt Omniva e-teeninduses  ära vormistada. Mehikoorma postipunktis saab kõigi teenuste eest tasuda nii sularaha kui kaardimaksega.

Postiteenuseid on võimalik tarbida ka oma kodus kirjakandja vahendusel.  Kui inimene elab lähimast postkontorist või postipunktist kaugemal kui 5 kilomeetrit, on tema jaoks kirjakandja tellimine tasuta ning tasuda tuleb vaid tellitavate teenuste eest. Kirjakandjale saab tasuda sularahas.

Kirjakandja saab koju tellida helistades telefonil 661 6616, saates e-kirja aadressil info@omniva.ee  või vormistades tellimuse Omniva kodulehel. Kirjakandja vahendusel saab nii saata kui vastu võtta kirju ja pakke ning osta postimaksevahendeid, vormistada ajakirjandustellimusi, saata siseriiklikke rahakaarte, tellida pensionit ning kasutada makseteenuseid.

Mehikoorma postipunkti aadress:
Mehikoorma postipunkt
Mehikoorma A ja O
Mehikoorma alevik
Meeksi vald
Tartu maakond 62501

Mehikoorma postipunkt on avatud alates 2. novembrist 2016:
E-R: 9-20
L-P: 9-19