yldinfo
     
 

Uudised ja teated

TULE TARTUMAA TÖÖMESSILE

3. mail 2016 kell 10.00-16.00 toimub Tartus Dorpat Konverentsikeskuses TARTUMAA TÖÖMESS 2016 (TASKU keskuse IV korrusel, Turu 2).

3. mail 2016 kell 10.00-16.00 toimub Tartus Dorpat Konverentsikeskuses TARTUMAA TÖÖMESS 2016  (TASKU keskuse IV korrusel, Turu 2).

Tartumaa Töömessi 2016 eesmärk on viia kokku Tartumaa tööotsijad ja tööandjad, tutvustada Eesti Töötukassa võimalusi ning jagada välisriigis töötamisest või õppimisest huvitatud inimestele informatsiooni elu- ja töötamistingimuste kohta Euroopas.

Töömess on suurepärane võimalus luua otsekontakt tööandjatega ning esitada töösuhete või ettevõtlusega seotud küsimused valdkonna ekspertidele. Töömessil on esindatud rohkem kui 40 tööandjat, kes kokku pakuvad mitu sada töökohta. Soovitame külastajatel võtta messile kaasa ka oma CV.

Messil osalevad ka Eesti Töötukassa head partnerid - Tööinspektsioon, Maksu- ja Tolliamet, Sotsiaalkindlustusamet, Tartu Ärinõuandla, Eesti Haigekassa ja teised, kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel kasulikku infot ja vastuseid tekkinud küsimustele.

Õppeasutustest on kohal Tartu Kutsehariduskeskus ja Valgamaa Kutseõppekeskus. Loome võimaluse ühest ja samast kohast saada informatsiooni nii edasiõppimise ja praktika sooritamise võimaluste ning tingimuste kohta kui ka töötamise kohta. Tutvustame Eesti Töötukassa võimalusi ning pakume tööandjatele võimalust ennast tutvustada ja leida oma meeskonda uusi töötajaid.

Sellel aastal on töömessil võimalik küsida informatsiooni välisriigis töötamise ja elamise kohta ka EURES nõustajate käest, kes on tulnud Saksamaalt, Itaaliast, Tšehhist ja Leedust.

Terve päeva vältel on võimalik osaleda erinevates tööotsingut ja karjäärinõustamist toetavates töötubades ja kuulata huvitavaid ettekandeid. Samuti terve päeva jooksul on võimalik saada individuaalset karjäärinõustamist. Palun kasutage võimalust.

Töömessi raames toimub Petersoni saalis kell 13.00 - 14.00 paneeldiskussioon „ Minu (töö) tulevik on Tartus?!", kus külalisteks on Tartu linnapea Urmas Klaas, ettevõtja ja Tartu abilinnapea Kajar Lember, Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Mooncascade OÜ tegevjuht ja kaasasutaja Asko Seeba.

Päeva esimeses pooles leiab Baeri saalis aset teenuste aruteluruum vähenenud töövõimega inimestele. Päeva teises pooles saab vaadata Tartu Spontaansusteatri etendust teemal „ Kas töö valib mind või mina tööd?".

Töömessil osalevate tööandjate ja partnerite nimekiri ning kava on leitav veebilehel http://toomess.ee/avaleht.

Uksed on avatud kella 10.00-16.00. Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Kõik huvilised on oodatud osalema!

Päeva juhib Urmas Vaino.

Kohtumiseni 03.05.2016 Tartumaa Töömessil 2016!